Menu Zavrieť

Akcie

Akcie

Mikuláš

Mikuláš

Mikuláš na lyžiach sa každý rok príde pozrieť na našich najmenších lyžiarov, aby im doniesol sladké dobroty. No nikdy to nie je len tak. Deti musia Mikulášovi ukázať čo sa naučili a povedať peknú básničku. Aby všetko dobre dopadlo, o to sa už postarajú naši tréneri.

Karneval na lyžiach

Karneval na lyžiach

Každý rok sa lúčime so sezónou rozlúčkovým karnevalom na lyžiach. Karneval je celooddielovou akciou, na ktorú sa tešia hlavne deti, ale aj rodičia si prídu na svoje.

Deti sa snažia ukázať čo všetko sa na lyžiach počas celej sezóny naučili a to všetko v originálnych maskách.
Aj naši rodičia a tréneri sú veľmi vynaliezaví a preto sa stáva, že na karnevale stretnete potápača na lyžiach, indiánov, policajtov a minule k nám zavítal aj Švédsky bojovník. Dobrá nálada je podporená aj varením gulášu, grilovačkou a “stolčeku prestri sa“ plného sladkostí pre deti.

Lyžiarsky ples

Lyžiarsky ples

Pre rodičov a priateľov klubu LO Mladosť, organizujeme každoročne lyžiarsky ples. Lyžiarsky ples je spoločenskou udalosťou, kde sa stretávajú a spoznávajú rodičia detí z nášho oddielu. Pri dobrej hudbe a jedle sa vytvárajú nové priateľstvá a upevňujú tie staršie. Dobrá nálada a tanec do skorých ranných hodín, to je ples LO Mladosť.

Preteky o cenu Mladosti

Ako oddiel s dlhou tradíciou lyžovania v Banskej Bystrici organizujeme verejné preteky o cenu Mladosti v kategóriách od super baby až po Open kategóriu. Na organizáciu pretekov sa snažíme využiť svahy v okolí Banskej Bystrice.

Deň detí

Deň detí

Deň detí majú všetky deti, veď je to ich sviatok. No tie naše ho majú predsa len iný. Je to lyžiarsky deň detí. Naši tréneri pripravujú pre deti súťaže, v ktorých súťažia deti samé, alebo spolu s rodičmi. Balíčky s prekvapením sú odmenou za ich predvedené výkony. MDD to je pre nás deň strávený športom, radosťou a smiechom v spoločnosti ľudí, ktorí vyznávajú podobné hodnoty.